Dovolená: 14.12. a 27.,28.,29.12. 2018 je naše ambulance uzavřena a zastupuje nás pan doktor Podivínský. 31.12. již ordinujeme.

Očkování proti chřipce je dostupné od poloviny října do poloviny prosince.

Ordinace zahájila provoz 1.3.2018, funguje v režimu objednávání se (telefonicky) na určitou dobu. Na každého pacienta je vyhrazeno 10 minut, u vstupních prohlídek více. Objednávání šetří čas pacientů a omezuje kontakt infekčně nemocných s dalšími osobami. Objednejte se, prosím, i ráno, když máte akutní potíže (teplota, bolesti aj.), každý den jsou volné časové úseky pro akutní nemocné.

Náběry krve provádí naše sestřička přímo v ordinaci a výsledky jsou druhý den k dispozici. EKG se provádí rovněž v ordinaci.

Nové pacienty přijímáme po vzájemné dohodě. Předběžná registrace je možná v sekci „žádost o registraci“. Poté do dvou pracovních dnů obdržíte sms s výzvou k objednání se ke vstupní prohlídce.

Léky si lze objednávat přímo na těchto stránkách, nebo vyplněním žádanky o medikaci v čekárně ordinace. Druhý den bude lék k vyzvednutí u sestřičky bez čekání. Chronickou medikaci budeme takto předávat teprve poté, co pacient bude mít hotovu vstupní prohlídku  lékařem ordinace.

Recepty si objednávejte nejlépe pomocí našich webových stránek, nebo případně vhozením formuláře do schránky v čekárně. Naše sestřička je dopoledne vytížena odběry a natáčením ekg, naší ambulancí projde kolem 40 pacientů denně, není vždy možno okamžitě zvednout telefon. Ten by měl být použitý v naléhavých případech, jako je objednání při akutních obtížích. Pokud si o recept musíte zavolat, volejte raději po 11:00. Děkujeme za pochopení.

MUDr. Jiří Šoupal, praktický lékař Svitavy